Skip to main content

Ledelse og administration

Den generelle administration varetages af:

Institutleder

Professor Jesper Bo Nielsen
Telefon: +45 6550 4034
E-mail: jbnielsen@health.sdu.dk

Institutsekretær

Line Bach Ulstrup
Telefon: +45 6550 3840
E-mail: lbulstrup@health.sdu.dk

Økonomimedarbejdere

Kirsten Nybo Jakobsen
Telefon: +45 6550 4015
E-mail: knjakobsen@health.sdu.dk

Solange Ketelhuth
Telefon: +45 6550 3744
E-mail: sketelhuth@health.sdu.dk

Ulla Iversen
Telefon: +45 6550 4088
E-mail: uiversen@health.sdu.dk

Administrative medarbejdere

Camilla Skov Nielsen
Telefon: +45 6550 7685
E-mail: csnielsen@health.sdu.dk

Ngaio Ustrup
Telefon: +45 6550 4233
E-mail: nustrup@health.sdu.dk

 

Besøgsadresse:
J.B. Winsløws Vej 9B 2.th.
5000 Odense C
E-mail: IST@health.sdu.dk

Medarbejder oversigt

Oversigter over alle ansatte ved instituttet findes under de enkelte enheder, men der kan også søges efter ansatte under "Søg" øverst på denne side.