Skip to main content
DA / EN

Resultater: 20

Transformation

Dennis Harris

Leder af Transformation i SDU Digital

Telefon+4565502400

Mobile+4593507263

Emailharris@sdu.dk

Afd.Fællesadministration
SDU Digital
Transformation

AdresseCampusvej 55, 5230 Odense M Denmark

Lokale Ø6-210a-1

Webhttps://www.sdu.dk/ansat/harris

vCardHent

Algoritmer

Dennis Andersen

Videnskabelig assistent

Telefon+4565508281

Emaildeand@imada.sdu.dk

Afd.Det Naturvidenskabelige Fakultet
Institut for Matematik og Datalogi
Algorithms

AdresseCampusvej 55, 5230 Odense M Denmark

Webhttps://www.sdu.dk/ansat/deand

vCardHent

Team Windows

Dennis Haudgaard

Systemadministrator

Telefon+4565509315

Mobile+4593507390

Emaildeha@sdu.dk

Afd.Fællesadministration
SDU IT
IT-Operations
Team Windows

AdresseCampusvej 55, 5230 Odense M Denmark

Lokale Ø6-308c-2

Webhttps://www.sdu.dk/ansat/deha

vCardHent

Institut for Regional Sundhedsforskning (00)

Dennis Karimi

Ph.d.-studerende

Emaildkarimi@health.sdu.dk

Afd.Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet
Institut for Regional Sundhedsforskning

AdresseJ.B. Winsløws Vej 17 - 25, 5000 Odense C Denmark

Webhttps://www.sdu.dk/ansat/dkarimi

vCardHent

Accounting (ACCT)

Dennis van Liempd

Lektor

Telefon+4565501469

Emaildvl@sam.sdu.dk

Afd.Det Samfundsvidenskabelige Fakultet
Institut for Virksomhedsledelse (IVL)
Accounting (ACCT)

AdresseUniversitetsparken 1, 6000 Kolding Denmark

Lokale 61.71

Webhttps://www.sdu.dk/ansat/dvl

vCardHent

Kemi og Farmaci

Ernst Dennis Larsson

Postdoc

Telefon+4565501944

Emailedl@sdu.dk

Afd.Det Naturvidenskabelige Fakultet
Institut for Fysik, Kemi og Farmaci
Kemi og Farmaci

AdresseCampusvej 55, 5230 Odense M Denmark

Webhttps://www.sdu.dk/ansat/edl

vCardHent

Klinisk Institut (00)

Mark Harris Yazer

Gæsteforsker

Emailmyazer@health.sdu.dk

Afd.Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet
Klinisk Institut

AdresseCampusvej 55, 5230 Odense M Denmark

Webhttps://www.sdu.dk/ansat/myazer

vCardHent

KI, OUH, Forskningsenhed for Endokrinologi (Odense)

Sandra Harris Andersen

Sekretær

Telefon+4565509666

Mobile+4540125471

Emailsharris@health.sdu.dk

Afd.Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet
Klinisk Institut
KI, OUH, Forskningsenhed for Endokrinologi (Odense)

AdresseCampusvej 55, 5230 Odense M Denmark

Webhttps://www.sdu.dk/ansat/sharris

vCardHent

Grafisk Center

Mikkel Larris

Grafiker

Telefon+4565504070

Mobile+4561861533

Emailmlarris@sdu.dk

Afd.Fællesadministration
SDU Kommunikation
Grafisk Center

AdresseCampusvej 55, 5230 Odense M Denmark

Lokale V3-604c-0

Webhttps://www.sdu.dk/ansat/mlarris

vCardHent

KI, OUH, Forskningsenhed for Klinisk Farmakologi (Odense)

Zandra Nymand Ennis

Klinisk lektor

Telefon+4565509183

Emailzennis@health.sdu.dk

Afd.Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet
Klinisk Institut
KI, OUH, Forskningsenhed for Klinisk Farmakologi (Odense)

AdresseCampusvej 55, 5230 Odense M Denmark

Webhttps://www.sdu.dk/ansat/zennis

vCardHent

Inflammationsforskning

Kat Fenris Kiilerich

Ph.d.-stipendiat

Emailkkii@sdu.dk

Afd.Inflammationsforskning

AdresseCampusvej 55, 5230 Odense M Denmark

Webhttps://www.sdu.dk/ansat/kkii

vCardHent

Klinisk farmakologi, farmaci og Miljømedicin

Hanin Harbi

Ph.d.-stipendiat

Emailhharbi@health.sdu.dk

Afd.Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet
Institut for Sundhedstjenesteforskning
Klinisk farmakologi, farmaci og Miljømedicin

AdresseCampusvej 55, 5230 Odense M Denmark

Webhttps://www.sdu.dk/ansat/hharbi

vCardHent

SDU Innovation and Design Engineering

Markus Frederik Troelsen Harritsø

Studentermedhjælper

Emailmfth@iti.sdu.dk

Afd.Det Tekniske Fakultet
Institut for Teknologi og Innovation 
SDU Innovation and Design Engineering

AdresseCampusvej 55, 5230 Odense M Denmark

Webhttps://www.sdu.dk/ansat/mfth

vCardHent

Institut for Virksomhedsledelse (IVL) (00)

Danni Wulff

Ekstern lektor

Emaildawu@sam.sdu.dk

Afd.Det Samfundsvidenskabelige Fakultet
Institut for Virksomhedsledelse (IVL)

AdresseCampusvej 55, 5230 Odense M Denmark

Webhttps://www.sdu.dk/ansat/dawu

vCardHent

Institut for Virksomhedsledelse (IVL)

Dannie Kjeldgaard

Institutleder, professor

Telefon+4565503228

Emaildkj@sam.sdu.dk

Afd.Det Samfundsvidenskabelige Fakultet
Institut for Virksomhedsledelse (IVL)

AdresseCampusvej 55, 5230 Odense M Denmark

Lokale V5-109b-1

Webhttps://www.sdu.dk/ansat/dkj

vCardHent

SDU Life Cycle Engineering

Hadis Marami

Videnskabelig assistent

Telefon+4565507839

Emailhmar@igt.sdu.dk

Afd.Det Tekniske Fakultet
Institut for Grøn Teknologi
SDU Life Cycle Engineering

AdresseCampusvej 55, 5230 Odense M Denmark

Webhttps://www.sdu.dk/ansat/hmar

vCardHent

SDU Biotechnology

Michele Fabris

Lektor

Telefon+4565508306

Emailmif@igt.sdu.dk

Afd.Det Tekniske Fakultet
Institut for Grøn Teknologi
SDU Biotechnology

AdresseCampusvej 55, 5230 Odense M Denmark

Webhttps://www.sdu.dk/ansat/mif

vCardHent

KI, OUH, CAI-X Centre for Clinical AI (Odense)

Sabine Morris Delhez

Gæsteforsker

Emailsdelhez@health.sdu.dk

Afd.Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet
Klinisk Institut
KI, OUH, CAI-X Centre for Clinical AI (Odense)

AdresseCampusvej 55, 5230 Odense M Denmark

Webhttps://www.sdu.dk/ansat/sdelhez

vCardHent

Institutsekretariat

Christian Harring Larsen

studentermedhjælper

Telefon+4565507729

Emailchlar@sam.sdu.dk

Afd.Det Samfundsvidenskabelige Fakultet
Institut for Statskundskab
Institutsekretariat

AdresseCampusvej 55, 5230 Odense M Denmark

Webhttps://www.sdu.dk/ansat/chlar

vCardHent

Det Tekniske Fakultet

Henrik Bindslev

Dekan

Telefon+4565507302

Mobile+4593507110

Emailhebi@tek.sdu.dk

Afd.Det Tekniske Fakultet

AdresseCampusvej 55, 5230 Odense M Denmark

Webhttps://www.sdu.dk/ansat/hebi

vCardHent