Ledelse og administration

Institutleder:
Professor, dr.med. Uffe Holmskov
J.B. Winsløws Vej 25, 3., 5000 Odense C, 6550 3775
E-mail: uholmskov@health.sdu.dk

Sekretariatsleder:
Cand.rer.soc. Claus Rasmussen
J.B. Winsløws Vej  25, st.; 5000 Odense C, 6550 3063
E-mail: clrasmussen@health.sdu.dk

Institutsekretær:
Kontorfuldmægtig Sussi Dalsgaard Thygesen
J.B. Winsløws Vej  25, st., 5000 Odense C, 6550 3033
E-mail: sdthygesen@health.sdu.dk

Økonomisekretariat:
Kontorfuldmægtig Trine Mikkelsen
J.B. Winsløws Vej 25, st, 5000 Odense C, 6550 9680
e-mail: trmikkelsen@health.sdu.dk

Kontorfuldmægtig  Eryk Andruszczak
J.B. Winsløws Vej 21, 3, 5000 Odense C, 6550 4218
E-mail: eandruszczak@health.sdu.dk

Undervisningssekretariat:
Kontorfuldmægtig Rigmor Jepsen
Campusvej 55, 5230 Odense M, 6550 2332
E-mail: rjepsen@health.sdu.dk

Overassistent Stine Sonne Carstensen
J.B. Winsløws Vej  21, st., 5000 Odense C, 6550 3760
E-mail: ccarstensen@health.sdu.dk

Værksted:
Elektronikingeniør Jens Ole Pedersen
J.B. Winsløws Vej 21, st., 5000 Odense C, 6550 3461
E-mail: jopedersen@health.sdu.dk

Ingeniørassistent Jan Schoubo V. Jensen
J.B. Winsløws Vej  21, st., 5000 Odense C, 6550 3879
E-mail: jschoubo@health.sdu.dk

Ingeniørassistent Flemming Jensen
J.B. Winsløws Vej  21, st., 5000 Odense C, 6550 3749
E-mail: fjensen@health.sdu.dk