Medarbejdernes websider

navn stilling email telefon
 Jakob Lykke Andersen adjunkt jlandersen@imada.sdu.dk +45 6550 2359
Jørgen Bang-Jensen professor jbj@imada.sdu.dk +45 6550 2335
Joan Boyar professor joan@imada.sdu.dk +45 6550 2338
Jessica Carter lektor jessica@imada.sdu.dk +45 6550 2358
Marco Chiarandini lektor marco@imada.sdu.dk +45 6550 4031
Luis Cruz-Filipe  adjunkt lcf@imada.sdu.dk  
Kristian Debrabant  lektor  debrabant@imada.sdu.dk   +45 6550 3867 
Michele Della Morte  lektor dellamorte@imada.sdu.dk  +45 6550 2308
Rolf Fagerberg professor mso rolf@imada.sdu.dk +45 6550 2382
Lene Monrad Favrholdt lektor lenem@imada.sdu.dk +45 6550 2341
Yuri Goegebeur lektor yuri.goegebeur@imada.sdu.dk +45 6550 4476
David Kyed  lektor dkyed@imada.sdu.dk +45 2181 6859
Kim Skak Larsen professor kslarsen@imada.sdu.dk +45 6550 2328
Jacopo Mauro  lektor mauro@imada.sdu.dk +45 6550 2572 
Daniel Merkle professor daniel@imada.sdu.dk +45 6550 2322
 Fabrizio Montesi lektor  fmontesi@imada.sdu.dk +45 6550 7171
Niels Jørgen Nielsen  emeritus  njn@imada.sdu.dk   
Hans Christian Petersen lektor hcpetersen@sdu.dk +45 6550 3543
Richard Röttger  lektor roettger@imada.sdu.dk  
Peter Schneider-Kamp professor petersk@imada.sdu.dk +45 6550 2327
Achim Schroll professor achim@imada.sdu.dk +45 6550 3553
Wojciech Szymanski professor szymanski@imada.sdu.dk +45 6550 2381
Bjarne Toft emeritus btoft@imada.sdu.dk +45 6550 2323
Fabio Vandin adjungeret lektor vandinfa@imada.sdu.dk
 Arthur Zimek lektor zimek@imada.sdu.dk +45 6550 9071

Eksterne lektorer

navn email
Jacob Aae Mikkelsen jamik@imada.sdu.dk

Vi samler statistik ved hjælp af cookies for at forbedre brugeroplevelsen. Læs mere om cookies

Acceptér cookies