Deltagere

Leder af forskningsprogrammet

Lektor Nina Bonderup Dohn, nina@sdu.dk
Forskningsområde: Erkendelsesteori, vidensfilosofi, læringsteori, didaktisk design, it-medieret læring, webkommunikation.

Lektor Jens Jørgen Hansen, jjh@sdu.dk
Forskningsområde: Didaktisk design, læremiddelteori, pædagogisk evaluering.

Lektor Margrethe Hansen Møller,  mhm@sdu.dk
Forskningsområde: Fagsprog, Webkommunikation.

Lektor Anne Bjerre, bjerre@sdu.dk 

Lektor Stig Børsen Hansen, stbh@sdu.dk

Lektor Tove Faber Frandsen,  tfaber@sdu.dk

Lektor Michael May, mma@sdu.dk

Adjunkt Bo Skøtt, skott@sdu.dk

Adjunkt Farzana Akhter, farzana@sdu.dk

Postdoc Jesper Jensen, jesjen@sdu.dk
 

Ph.d. studerende:
Ane Bjerre Odgaard,
ane@sdu.dk
Kristian Møhler Sørensenkrms@sdu.dk
Rainar Rye Marstrandrainar@sdu.dk

Vi samler statistik ved hjælp af cookies for at forbedre brugeroplevelsen. Læs mere om cookies

Acceptér cookies