Menu

Ledelse og administration

Institutleder:
Marianne Holmer
Telefon: 6550 2605 eller
6011 2605
holmer@biology.sdu.dk

Institutsekretær:
Lone Nørgaard Bruun
Telefon: 6550 2720 eller
2980 2623
lyn@biology.sdu.dk


Studiesekretær:
Vanja Bredgaard
 Telefon: 6550 2752
vanja@biology.sdu.dk

Studiesekretær:
Sandra Marie Døssing
Telefon: 6550 2586
sandrad@biology.sdu.dk

   

Økonomimedarbejder:
Dorte Banke Sjøberg
Telefon: 6550 2914  eller
6011 1865
dobs@biology.sdu.dk

 

Projektkoordinator:
Inge Blond Kroun
Telefon: 2466 7563 
ibk@sdu.dk

 

 
   

 Teknik- & indkøbskoordinator:
Peter Søholt
Telefon: 6011 2730
peter@biology.sdu.dk

 

Akademisk medarbejder:
Rikke Svensson
Telefon: 6061 9688 
rikkes@biology.sdu.dk

   

Sekretær for DEM 
Jennifer Fode
Telefon: 6550 7644
jfode@health.sdu.dk

   
 

Studentermedhjælper:
Nadja Nielsen
Telefon: -
nadjanielsen@biology.sdu.dk

 

Studentermedhjælper:
Mads Boy Lindholm
Telefon: 2044 7423
lindholm@biology.sdu.dk


Studentermedhjælper:
Signe Antonsen Damgaard
Telefon:  2818 7725
damgaard@biology.sdu.dk

 

Vi samler statistik ved hjælp af cookies for at forbedre brugeroplevelsen. Læs mere om cookies

Acceptér cookies