Menu

Ledelse og administration

Institutleder:
Marianne Holmer
Telefon: 6550 2605 eller
6011 2605
holmer@biology.sdu.dk

Institutsekretær:
Lone Nørgaard Bruun
Telefon: 6550 2720 eller
2980 2623
lyn@biology.sdu.dk

Studiesekretær:
Vanja Bredgaard
 Telefon: 6550 2752
vanja@biology.sdu.dk

Teknik- & indkøbskoordinator:
Peter Søholt
Telefon: 6011 2730
peter@biology.sdu.dk

 

Projektkoordinator:
Inge Blond Kroun
Telefon: 2466 7563
ibk@sdu.dk

Akademisk medarbejder:
Rikke Svensson
Telefon: 6061 9688 
rikkes@biology.sdu.dk

 

Studentermedhjælper:
Emma Wiig Dau
Telefon: 2758 0301
emmadau@biology.sdu.dk

 

Studentermedhjælper:
Mads Boy Lindholm
Telefon: 2044 7423
lindholm@biology.sdu.dk


Studentermedhjælper:
Signe Antonsen Damgaard
Phone:  28187725
damgaard@biology.sdu.dk

 

Vi samler statistik ved hjælp af cookies for at forbedre brugeroplevelsen.  Læs mere om cookies

Acceptér cookies