Speciale- og kvalificerende eksamener 2019

Fredag
22. november 2019
Henrik Siboni
Fredag 15. november 2019
Maja Kocic
Fredag
8. november 2019
Adrian Bøgh Salo
Onsdag 30. oktober 2019
Kirishana Rajakulendran
Torsdag 5. september 2019 Anders Bruhn Arndal Andersen
Onsdag 28 august 2019 Maiken Oshiro Jepsen
Mandag 26. august 2019 Paninnguaq Naja Elgaard-Jørgensen
Fredag 23. august 2019 Peter Reinholdt 
Fredag
23. august 2019
Erik Kjellgren
Fredag
16. august 2019
Kasper Munch Beck
Mandag
12. august 2019
Sune Nielsen
Onsdag
7. august 2019
Anitha Christy Asokan
Lørdag 29. juni 2019
Abdishakur Mohamed Abdirahman
Lørdag 29. juni 2019 Mostafa Behrooz
Fredag 28. juni 2019 Mads Sondrup Møller
Fredag 28. juni 2019 Aksel Vendelsøe Nielsen
Fredag 28. juni 2019 Jens Phannoi Hansen 
Torsdag 27. juni 2019 Philip Sørensen
Onsdag 26. juni 2019 Christina Lesley
Onsdag 26. juni 2019 Sokar Darsim Rahman
Mandag 24. juni 2019 Stine Hygum Sørensen
Fredag
21. juni 2019
Marija Ciba
Fredag
21. juni 2019
Camilla Stæhr Johansen
Fredag 21. juni 2019 Kris Straarup Jensen
Tirsdag 18. juni 2019
Andreas Alberg-Fløjborg
Tirsdag
18. juni 2019
Line Sofie Hansen
Mandag
17. juni 2019
Malle Mihkelsoo
Fredag
14. juni 2019
Anne Louise Højmark Bisgaard
Torsdag
13. juni 2019
Kristoffer Pedersen
Torsdag 13. juni 2019
Sarah Maria Bernadette Wittmann
Onsdag
12. juni 2019
Nhi Phuong Thi Nguyen
Onsdag 12. juni 2019
Asbjørn Elias Hansen
Onsdag 12. juni 2019
Christoffer Iversen
Onsdag 12. juni 2019
Frederik Viktor Hegaard Jensen
Tirsdag 11. juni 2019
Louise Jakobsen
Tirsdag 11. juni 2019 Julia Rose Meffe
 Tirsdag 11. juni  2019
Kristian Jørgensen
Tirsdag 11. juni 2019
Mathias Lander Skavenborg
 Tirsdag 11. juni 2019
Jonathan Alexander Lund
 Tirsdag 11. juni 2019
Josefine Gierahn
 Tirsdag 11. juni 2019
Kristina Preiss-Skjødt
 Tirsdag 11. juni 2019
Johannes Holmgård Eriksen
 Tirsdag 11. juni 2019
Rodrigo Flores de Alba
 Onsdag 27. februar 2019
Julie Egeskov Meyer
 Mandag 25. februar 2019
Alexandra Patricia Antczak
 Tirsdag 5. marts 2019
Lorraine Gaenaelle Ge
 Fredag 22. februar 2019
Catalin Maria Frydendal
 Onsdag 30. januar 2019 Emilie Juanita Svendsen
Onsdag 30. januar 2019
Hoang Uyen My Vu
Onsdag 30. januar 2019 Line Hedegaard Laursen
Onsdag
30. januar 2019
Michael Reffs Bill
Tirsdag 29. januar 2019
Zayan Khalaf
Tirsdag 22. januar 2019
Margrethe May Evensen
Fredag 18. januar 2019   Louise Nydam Hansen
Fredag 18. januar 2019 Line Mie Jespersen
Fredag 18. januar 2019
Philipp Maximilian Lunt 
Torsdag  17. januar 2019
Heidi Valentin Larsen
Fredag
11. januar 2019
Salli Nielsen
Fredag
11. januar 2019
Krestine Lundgaard Carlsen
Onsdag 9.  januar 2019 Sidsel Strandgaard Nielsen

Vi samler statistik ved hjælp af cookies for at forbedre brugeroplevelsen. Læs mere om cookies

Acceptér cookies