Medarbejdere

Teknisk service

Fornavn EfternavnStillingTelefonEmail
Leif Jensen Områdeleder 65502671 

 

Bygningsvedligehold

Fornavn EfternavnStillingTelefonEmail
Carina  Blichfeldt Bygningskonstruktør 65502835 
Charlotte Eg Eisenhardt Bygningskonstruktør 65502981 
Henrik Mørkenborg Ravn Afdelingsleder 65501802 
Jacob Stork-Hansen Bygningskonstruktør  
Kristian Lynge Lindhardt Clausen Bygningskonstruktør  
Morten Waagholt Thomsen Bygningskonstruktør 65509620 
Thomas Kromann Jacobsen Bygningskonstruktør 65509619 
Trine Duus Baadsgaard Bygningskonstruktør 65504435 

 

Logistik

Fornavn EfternavnStillingTelefonEmail
Bjarne Kay Afdelingsleder 65502670 

 

Boligadministration

Fornavn EfternavnStillingTelefonEmail
Carsten Pedersen Betjent 65501853 
Freja Molnit Overassistent  
Søren Ulbjerg Sørensen Betjent 65502053 

 

Print & Sign

Fornavn EfternavnStillingTelefonEmail
Bent Juel Betjent 65502894 
Charlotte Marshall Palm Daglig leder 65502894 
Dan Ottosen Betjent 65504284 
Liselotte Baardesø Hansen Grafiker 65507912 
Pernille  Juul Grafisk Ansvarlig  
Thomas Skytte Hansen Betjent 65502894 

 

Teknisk Service, Esbjerg

Fornavn EfternavnStillingTelefonEmail
Ane Line Søndergaard Campuskoordinator 65501521 
Susanne Rønberg Betjent 65501547 
Thomas Svenstrup Kristensen Betjent 65504109 

 

Teknisk Service, Kolding

Fornavn EfternavnStillingTelefonEmail
Anne  Lieberg Campuskoordinator  
Hans Thygesen Betjent 65501421 
Lars Pedersen Betjent 65501422 
Torben Genz Betjent 65501420 

 

Teknisk Service, Slagelse

Fornavn EfternavnStillingTelefonEmail
Jan Conradsen Pedel 65509123 
Kirsten Lambert Campuskoordinator 65509114 

 

Teknisk Service, Sønderborg

Fornavn EfternavnStillingTelefonEmail
Lene Hviid  Petersen Campuskoordinator 65501175 

 

Transport & Logistik

Fornavn EfternavnStillingTelefonEmail
Bent Orm Christensen Betjent  
Birthe Sandberg Betjent  
Frank Østergaard Indkøber 65502891 
Henrik  Christiansen Betjent 65501805 
Jørgen Ingemann Nielsen Betjent  
Kenneth Fåbeng Betjent  
Secilie Bisgaard Annesen Betjent  
Thomas Clausen Hansen Betjent 65502691 
Aage Jensen Betjent 65502018 

 

Sekretariat

Fornavn EfternavnStillingTelefonEmail
Anne Mette Felby-Larsen Kontorfuldmægtig 65502702 
Helene Augustesen Rasmussen Kontorfuldmægtig 65502890 
Majken Renneberg Lauvring Sekretariatsleder 65504516 
Rie Zimmer Rasmussen Projektleder 65504026 
Rikke Thingholm AC fuldmægtig  
Trine Mi Kjærsgaard Sørensen Kontorfuldmægtig 65502222 

 

Økonomi

Fornavn EfternavnStillingTelefonEmail
Annemette Sjelhøj Kontorfuldmægtig  
Helle Borup Kontorfuldmægtig 65502783 
Rita Hansen Kontorfuldmægtig 65502942 

 

Servicecentret

Fornavn EfternavnStillingTelefonEmail
Pia Irene Hjort Afdelingsleder 65502502 

 

Omstilling

Fornavn EfternavnStillingTelefonEmail
Bente Sørensen Overassistent 65501000 
Marianne Djørby Johansen Overassistent 65501000 

 

Servicecentret

Fornavn EfternavnStillingTelefonEmail
Bo Christensen Betjent 65502900 
Carsten Hansen Betjent 65502674 
Christian  Moestrup Betjent 65502010 
Christian Friis Nordstrøm  Betjent 65502051 
Christina Holst Betjent 65502011 
Jesper H.  Kjær  Betjent 65502019 
John Andersen Betjent 65502050 
Peter Rask Betjent 66502550 
Pia Mosdal Kontorfuldmægtig  
Poul Virring Betjent 65502056 
Søren Bedsted Steffensen Betjent 65502274 

 

Servicecentret WP

Fornavn EfternavnStillingTelefonEmail
Carsten Michael Pedersen Betjent 65502283 
Peter Jeppesen Betjent 65502066 

 

Teknik

Fornavn EfternavnStillingTelefonEmail
Lars Tiedemann Afdelingsleder 65502000 

 

Teknik

Fornavn EfternavnStillingTelefonEmail
Allan Steffensen Betjent 65502049 
Bjørn Valtýsson Bygningskonstruktør  
Dan Jacobsen Gartner  
Erik Jensen Smed  
Finn Rasmussen Elektriker 65502005 
Frank Falk Grønnegaard VVS-energitekniker 65502901 
Hans-Henrik Aunbøl Tømrer 65502916 
Henrik Toft Gartner 65502262 
Henrik Guldager Elektriker 65502064 
Jens  Hildebrandt VVS-energitekniker 65502009 
Jens Lindskov Brentegani Elektriker 65504430 
Jesper Matthiesen Betjent 65502003 
John Christensen Elektriker 65502039 
Kent Daugaard Rørlægger 65502021 
Kim  Andreasen Maskinmester 65502058 
Klaus W. Svensson Gartner 27781899 
Michael Søndergaard Kristensen Maskinarbejder 65502015 
Steen Madsen Elektriker 65502065 
Thomas Gren Johansen Elektriker 65502757 
Tony Thomsen Schmidt Maskinmester  
Torben Lundbech Rørlægger 65502919 

 

Teknisk Sekretariat

Fornavn EfternavnStillingTelefonEmail
Max A. Jørgensen Maskinmester 65502001 
Teis Lentz Energikoordinator  

 

Vi samler statistik ved hjælp af cookies for at forbedre brugeroplevelsen. Læs mere om cookies

Acceptér cookies