Servicefunktioner

Vi tilbyder både reparation af udstyr, udlån af biler, opvaskefunktion og hvad du ellers måtte få brug for i dit daglige virke. 


   
Serviceassistent
Ann-Mary Andersen
Tlf: 6550 2491
Mobil: 6011 2491
Email: ann-mary@biology.sdu.dk
  Ingeniørassistent
Finn Andreasen
Tlf: 6550 2221
Mobil: 6011 2221
E-mail: finn.a@biology.sdu.dk
  Ingeniørassistent
Frank Mortensen
Tlf: 6550 2220
Mobil: 6011 3486
E-mail: 2220@sdu.dk
         
     
Servicemedarbejder
Niels Christian With Møller
Mobil: 2147 8654
E-mail: niels@biology.sdu.dk
 
 

Mekanisk værksted

Klaus Petersen
  Torben Christensen   Per Martensen
Ingeniørassistent,
Værkstedskoordinator
Klaus Lehn Petersen
Mobil: 6011 2380
E-mail: klauslp@biology.sdu.dk
  Ingeniørassistent
Torben Christensen  
Mobil: 6011 2487
E-mail: t.christensen@biology.sdu.dk
  Ingeniørassistent
Per Martensen  
Mobil: 6011 2457
E-mail: per.m@biology.sdu.dk
         
  Feiyang Gu   Frederikke Hoffmann Madsen
Ingeniørassistent
Morten Elsner Kieler
Tlf.: 6550 2180
E-mail: kieler@biology.sdu.dk
  Industriteknikerlærling
Feiyang Gu
E-mail: feiyang@biology.sdu.dk
  Industriteknikerlærling
Frederikke Hoffmann Madsen
E-mail: fmadsen@biology.sdu.dk