Menu

Servicefunktioner

 

Der tilbydes både reparation af udstyr, udlån af bilersupport på IT, opvaskefunktion og hvad du ellers måtte få brug for i dit daglige virke. 


   
Serviceassistent
Ann-Mary Andersen
Telefon: 6550 2491
Mobil: 6011 2491
Email: ann-mary@biology.sdu.dk
  Ingeniørassistent
Finn Andreasen
Telefon: 6550 2221
Mobil: 6011 2221
Mail: finn.a@biology.sdu.dk
  Ingeniørassistent
Frank Mortensen
Telefon: 6550 2220
Mobil: 6011 3486
Email: 2220@sdu.dk
         
   
Serviceassistent
Susanne Gemahl
Telefon: 6550 2775
Mail: susanneg@biology.sdu.dk
  Servicemedarbejder
Niels Christian With Møller
Mobil: 2147 8654
Mail: niels@biology.sdu.dk
 

Mekanisk værksted:
   
Ingeniørassistent,
Værkstedskoordinator
Klaus Lehn Petersen
Tlf.: 6011 2380
klauslp@biology.sdu.dk
  Ingeniørassistent
Torben Christensen  
Tlf.: 6011 2487
t.christensen@biology.sdu.dk
  Ingeniørassistent
Per Martensen  
Tlf.: 6011 2457
per.m@biology.sdu.dk
         
   
Industriteknikerlærling
Morten Elsner Kieler
Tlf.: 6550 2180
Kieler@biology.sdu.dk
  Industriteknikerlærling
Bo Pedersen
Tlf.: 65508779
bopedersen@biology.sdu.dk
 
 

 

Vi samler statistik ved hjælp af cookies for at forbedre brugeroplevelsen.  Læs mere om cookies

Acceptér cookies