Menu

Ledelsesgruppe

Ledelsesgruppen ved Det Danske Tvillingregister står for den daglige drift og behandler ansøgninger om videnskabelige projekter.
 
Navn Stilling Email
Christensen, Kaare Leder, professor kchristensen@health.sdu.dk
Christiansen, Lene Professor lchristiansen@health.sdu.dk
Hjelmborg, Jacob v. B. Professor jhjelmborg@health.sdu.dk
Kyvik, Kirsten Ohm Professor kkyvik@health.sdu.dk
Dalgård, Christine Lektor  cdalgaard@health.sdu.dk  
Holm, Niels V. Ekstern lektor niels.holm@ouh.regionsyddanmark.dk
Skytthe, Axel Databaseleder askytthe@health.sdu.dk
Hvidberg, Lars Dataadministrator lhvidberg@health.sdu.dk
Petersen, Inge Dataanalytiker  ipetersen@health.sdu.dk
Bødker, Frans Lærke Projektkoordinator fbodker@health.sdu.dk

Vi samler statistik ved hjælp af cookies for at forbedre brugeroplevelsen.  Læs mere om cookies

Acceptér cookies