Menu

Medarbejdernes websider

navn stilling email telefon
Jørgen Bang-Jensen professor jbj@imada.sdu.dk +45 6550 2335
Selcuk Barlak  postdoc  barlak@imada.sdu.dk    
Joan Boyar professor joan@imada.sdu.dk +45 6550 2338
Jessica Carter lektor jessica@imada.sdu.dk +45 6550 2358
Marco Chiarandini lektor marco@imada.sdu.dk +45 6550 4031
Kristian Debrabant  lektor  debrabant@imada.sdu.dk   +45 6550 3867 
Rolf Fagerberg professor mso rolf@imada.sdu.dk +45 6550 2382
Lene Monrad Favrholdt lektor lenem@imada.sdu.dk +45 6550 2341
Yuri Goegebeur lektor yuri.goegebeur@imada.sdu.dk +45 6550 4476
Peter Kornerup emeritus kornerup@imada.sdu.dk +45 6550 2317
Kim Skak Larsen professor kslarsen@imada.sdu.dk +45 6550 2328
Daniel Merkle professor daniel@imada.sdu.dk +45 6550 2322
Niels Jørgen Nielsen  emeritus  njn@imada.sdu.dk   
Hans Christian Petersen lektor hcpetersen@stat.sdu.dk +45 6550 3543
Maria Ramirez-Solano postdoc  solano@imada.sdu.dk  +45 6550 2664 
Peter Schneider-Kamp professor petersk@imada.sdu.dk +45 6550 2327
Achim Schroll professor achim@imada.sdu.dk +45 6550 3553
Martin Svensson institutleder, lektor svensson@imada.sdu.dk +45 6550 2389
Wojciech Szymanski professor szymanski@imada.sdu.dk +45 6550 2381
Bjarne Toft emeritus btoft@imada.sdu.dk +45 6550 2323
Fabio Vandin adjungeret lektor vandinfa@imada.sdu.dk

Eksterne lektorer

navn email
Jacob Aae Mikkelsen jamik@imada.sdu.dk

Vi samler statistik ved hjælp af cookies for at forbedre brugeroplevelsen.  Læs mere om cookies

Acceptér cookies